Mobil Uygulama Geliştirme

Müşterilerinz ya da ziyaretçileriniz her an firmanızdan istekte bulunabilirler. Onlara kolay bir şekilde ulaşabilecekleri uygulamaları sağlamak ürünlerinizi pazarlama konusunda pratik çözümler getirir. 

Birçok sektörün müşterilerine daha hızlı ve kolay hizmet sağlamasını amaçlaması ile mobil uygulamaların gelişimi sürekli olarak artmaktadır. Atik Soft mobil uygulama geliştirme konusunda müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak son derece yenilikçi davranır. Aynı zamanda hızlı ve maliyeti oldukça düşük teknolojiler kullanarak uygulamalarınızı geliştirir. Mobil uygulama geliştirme sürecinde tüm ihtiyaçları göz önünde bulunduran Atik Soft, müşterileri için iş birlikçi yaklaşımı benimser ve oluşabilecek en güzel tasarımı ortaya koyar. Gerçekleştirilen mobil uygulamalar büyük bir özenle ekibimiz tarafından cihazlarımızda ayrı ayrı test edilir ve olası hatalar gözlemlenerek ekiplerimizce derhal düzeltilir.

İnsanlar dünya üzerinde var olan bilgilere çoğunlukla hızlı bir şekilde ulaşmak isterler. Bu sebeple en hızlı şekilde ulaşabilecekleri uygulamalar genellikle mobil uygulamalardır. Akıllı telefon ve tabletler farklı işletim sistemlerine göre tasarlanmış cihazlardır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan IOS ve Android cihazlar bu konuda ihtiyaç duyulan ve yaygın kullanılan donanımlardır.

Mobil uygulamalar şirketinize şu faydaları sağlamaktadır:

-Kullanıcılar genellikle mobil uygulama kullanarak bilgiler edinmektedir. Her hangi bir web siteyi ziyaret etmektense genellikle mobil uygulamalara erişmek daha basit ve pratiktir.

-Mobil uygulamalar ile gönderilen bildirimler sayesinde firmanız kullanıcıların sürekli yanında olur.

-Mobil uygulamalar ile düzenlediğiniz kampanyalar, indirimler, duyurular, güncel tanıtımlar gibi gelişmelerinizi müşterilerinize bildirim olarak göndermek ürünlerinizi daha kolay şekilde sunmanızı ve pazarlamanızı sağlar.

-Mobil uygulamalara tüm profesyonel şirketler ihtiyaç duymaktadır. Çünkü profesyonelliği korumak müşteriye sağlanan hizmetler ve imkanlar ile sağlanır.

-Günümüzde firmaların ürünlerini sadece web sitelerinden tanıtması yetersiz kalmaktadır. Zamanla mobil kullanım arttıkça web site ziyaretlerinin yanı sıra mobil uygulama desteğini almak da firma ürün satışını hızlandırır ve olumlu etkiler.

-Mobil uygulama geliştirmek için son derece profesyonel yaklaşımlar benimsenmelidir. Atik Soft ekibi tüm profesyonelliği ile kaliteli uygulamalar geliştirmektedir.

APPLICATION SCREENS
EMPTY STATE
EMPTY STATE
LOADING
LOADING
EMPTY STATE
EMPTY STATE
FIND FRIENDS
FIND FRIENDS

Markalaşmak,  bir firma olmanın yanı sıra teknolojinin gereklerini yerine getirmeyi ve uygulamayı gerektirmektedir. Atik Soft olarak markalaşmanıza destek olmak ister ve mobil iş dünyasında sizleri de aramızda görmek isteriz.

İletişim için web sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir, bilgi ve görüşlerinizi talep edebilirsiniz.

CUSTOMER REVIEWS

''Twitter için konuşursak ‘mobil’ bizim DNA’mız. Bizim için her şey mobille ilgili, her zaman öyleydi.''

Biz Stone
Biz Stone Co-founder of Twitter

''Teknoloji sayesinde herkesin kapısı, kocaman bir pencereye dönüşebiliyor.''

Daniel Palmer
Daniel Palmer Author

''Bugünün bilimi yarının teknolojisidir.''

Edward Teller
Edward Teller Scientist

Leave a Reply

Your email address will not be published.