SEO

SEO Nedir?

 

Gelişen teknoloji ile sektörler için dijital pazarlama günümüzde büyük bir öneme sahiptir. SEO, arama motoru optimizasyonu olarak bilinir.

Atik Soft tarafından gerçekleştirilen SEO çalışmaları sayesinde web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda görünmesinin yanı sıra kolaylıkla bulunması sağlanır. Şuanda Google en çok kullanılan arama motorudur. Web siteniz kaliteli ve özgün içeriklere sahipse bunun yanında SEO çalışmaları da gerçekleştirilmiş ise Google sitenize öncelik tanıyacaktır.

Atik Soft’un sunduğu SEO Hizmetleri müşterilerin, diğer firmalardan önce sizin sitenize ulaşmasını hedefler.

search-engine-optimization-1637221-1280x1280

Atik Soft SEO Hizmetleri ileSEO Neden Önemlidir?

Her şirketin kendisini daha kaliteli hale getiren rakipleri mevcuttur. SEO sayesinde rekabetçi pazar dünyasında her zaman üstlerde yer almanız sağlanır.

SEO çalışmaları ile şirketiniz büyür ve daha tanınır hale gelir. Eğer web siteniz arama kriterleri doğrultusunda ilk sıralarda yer almıyorsa müşteri kaybetmeniz yüksek ihtimaldir. Bunu engellemek için Atik Soft SEO çalışmalarıyla yanınızda.

SEO sadece web sitenizin sıralamasını değil aynı zamanda web sitesi kullanışlılığını da artıran önemli bir etmendir.

İnternet kullanıcıları ilk sıralarda yer alan web sitelerine daha çok güvenmektedir. Dolayısıyla SEO müşterilerinize güven aşılar.

SEO sayesinde müşteri yelpazeniz genişleyecek ve ürün satışlarınız artacaktır.

Üç  Aşamada SEO

Teknik SEO, organik sıralamayı iyileştirmek amacıyla sitenizin daha iyi taranmasını ve dizine eklenmesini sağlayan optimizasyonlardır.

On-Page SEO,
sayfa içi SEO demektir. Sayfa içi SEO web sitenizin üst sıralarda yer almasını ve daha alakalı trafik kazanması için web sayfalarını optimize ederek sitenizin güçlenmesini sağlar. On-Page SEO ile web sitenizin hem içeriği hem de HTML kaynak kodları optimize edilir.

Off-Page SEO, sayfa dışı SEO demektir. Arama motorunda sonuç sayfasında yer alan web sitesinin konumunu geliştirmek amacıyla kullanılır. Tüm bunların yanı sıra kaliteli içerik SEO’nun en önemli faktörüdür. Bu sebeple içeriğinizin son derece güvenilir ve özgün olması gerekmektedir. SEO hizmetleri sayesinde web siteniz daha fazla ilgi toplar. Bu sayede ürün pazar trafiğiniz artar ve hedeflenen müşteri sayısına ulaşırsınız.