Show Project InfoHide Project Info

Web Site / Sosyal Medya Yönetimi

Web Site Projesi
Atik Soft, web sitelerinize dair projeleriinizde web site yönetim hizmetleri ile web sayfanızdaki içeriklerin düzenli bir şekilde belirtilen zamanlarda güncelleştirme ve geliştirme çalışmalarını gerçekleştirir.
Sosyal medya sayfaları ve sosyal medya hesaplarının kullanım alanları, sosyal medya kriz yönetimi, imaj ve marka yönetimi alanlarında Atik Soft firmanızı sosyal medyada üst sıralara taşımaktadır.

Web Site / Sosyal Medya Yönetimi

Atik Soft Hizmetleri

Web Site Yönetimi

Atik Soft, web sitesi yönetim hizmetleri ile web sayfanızdaki içeriklerin düzenli bir şekilde belirtilen zamanlarda güncelleştirme ve geliştirme çalışmalarını gerçekleştirir.

Atik Soft müşterilerine ait web site içeriklerini onlar adına günceller. Aynı zamanda web sitenizde doğru analizler yapılarak bir takım iyileştirmeler gerçekleştirilir.  Müşteri ihtiyaçları her zaman ön planda tutulur. Bu süreçte müşteri ile iş birliği sağlanır ve tarafımızdan istenilen işlemler teknik bilgiler dahilinde ekibimizce gerçekleştirilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya sayfaları ve sosyal medya hesaplarının kullanım alanları, sosyal medya  kriz yönetimi, imaj ve marka yönetimi alanlarında Atik Soft firmanızı sosyal medyada üst sıralara taşımaktadır. Yaşadığımız dijital çağda tüm şirketler müşterileriyle iletişim kurmak, markalarını tanıtmak, içeriklerden haberdar etmek ve 7/24 ulaşılabilir olmak için sosyal medya alanlarında aktif bir şekilde rol almak zorundalar. Sosyal medya hesaplarına sahip olmak sosyal medyayı doğru bir şekilde kullanmak anlamına gelmemektedir. Bu sebeple işletme hesaplarınızın yönetimini mutlaka bu işin uzmanlarına bırakmalısınız.

Login Screens
Article Screens

Atik Soft Sosyal Medya Yönetiminde Nelere Dikkat Eder?


Hedef Kitle Belirleme:

Hedef kitle, firmanın sosyal medyada ulaşmak istediği müşteriler demektir. Hedef kitlenin cinsiyeti, yaş aralığı, ilgi alanları gibi konuların bilinmesi sosyal medya yönetimi için çok önemlidir. Hedef kitlenizi tanımak, paylaşımlarınızın daha doğru şekilde yapılmasına katkı sağlar.

İçerik Yönetimi:

İçerik yönetimi ve sosyal medya yönetimi sayesinde sosyal medya üzerinde yapılan paylaşımlar daha açıklayıcı ve anlaşılır olur. İçerik yönetimi sosyal medya yönetimi için oldukça önemlidir. Sosyal medyada yapılan paylaşımların dili hedef kitlenize hitap etmelidir. Hedef kitle ve firmanızın sosyal medya üzerinden sağlanan iletişim ile markanız güçlü hale gelir.

Diyalog Yönetimi:

Diyalog yönetimi firma ve müşteri ilişkilerini dinamik hale getirir. Bu sayede müşteri ve firma arasında bir sadakat oluşur. Sosyal medya üzerindeki takipçilerinizi kategorilendirmek, firmanızın hedef kitlenizle olan diyalogları doğru bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olur.

Atik Soft Sosyal Medya Yönetiminde Nelere Dikkat Eder?

 

Rakip Analizi:

Her firmanın rakipleri vardır. Rakiplerinizi iyi tanımak markanızı olumlu etkiler. Bu sebeple sosyal medyada rakiplerinizin nasıl paylaşım yaptıkları, kullandıkları dil, paylaştıkları medyalar, takip ettikleri sosyal medya hesapları firmanızın sosyal medya yönetiminde önemli bir etkendir.

Reklam Yönetimi:

Reklamlar markalaşma konusunda firmanıza büyük bir katkı sağlar. Kaliteli reklamlar ise markanızın farkını belirler. Günümüzde internet kullanımı oldukça yaygındır. Bu sebeple gün geçtikçe internet üzerinden verilen reklam sayısı artmaktadır. İnternet üzerinden verilen reklamlar ile hitap ettiğiniz hedef kitle çözümlenir ve markanızın bu konudaki adımlarının doğruluğu analiz edilir.

Analiz:

Yapılan doğru analizler gelişiminizi belirler. Eğer stratejiniz analiz sonucunda doğru ise geliştirilir, doğru değilse değiştirilir

Leave a Reply

Your email address will not be published.